Witamy na naszej stronie

Punkt Sprzedaży Ryb istnieje już od 1994 roku. Od samego początku naszej działalności, firma zajmuje się hodowlą ryb słodkowodnych oraz ich dystrybucją na cały kraj. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową.

Naszą hodowlę znajdziesz w miejscowości Pęczniew, położonej w województwie łódzkim. Działamy przez siedem dni w tygodniu. Nasza hodowla ryb otwarta jest od poniedziałku do niedzieli, w od godziny 8:00 aż do godziny 18:00.

Działalność naszego Punktu Sprzedaży Ryb objęta jest stałym nadzorem weterynaryjno-ichtiopatologicznym, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność, co do jakości kupowanych u nas ryb słodkowodnych. Warto również wspomnieć, że dysponujemy specjalistycznym transportem do przewozu ryb żywych.

Hodujemy i sprzedajemy ryby: karp, sum, szczupak, lin, amur, pstrąg tęczowy, pstrąg alpejski zwany potocznie palią, jesiotr, węgorz.

​Wszystkie wyżej wymienione gatunki są w ciągłej sprzedaży, z wyłączeniem jednak okresów ochronnych dla niektórych z nich, jak np. szczupaka. Jednak w okresie wiosennym i jesiennym naszą ofertę wzbogacamy o materiał zarybieniowy ryb słodkowodnych. Zajmujemy się także dystrybucją materiału zarybieniowego na cały kraj.

Kolumny
Sed pede ullamcorper amet ullamcorper primis, nam pretium
suspendisse neque, a phasellus sit pulvinar vel integer.